Ons team

Sinds 1983: onze mensen maken Partyservice Nederland! Hun enthousiasme, expertise, vakmanschap en persoonlijke kwaliteiten zorgen ervoor dat wij telkens weer een beleving kunnen creëren voor onze klanten. Graag stellen wij u dan ook aan een aantal van hen voor. Betrokken mensen zijn de drijvende kracht achter Partyservice Nederland:

Johan van der Linde

Eigenaar

0187 – 64 20 90 |  j.vanderlinde@partyservice.nl

Anne Stienstra

Financieel directeur

0187 – 64 20 90 | a.stienstra@partyservice.nl

Petra van der Linde

Styliste & decoratie

0187 – 64 20 90 | info@partyservice.nl

Jerry van der Linde

Bedrijfsleider Ameland

0187 – 64 20 90| jp.vanderlinde@partyservice.nl

Samantha de Kruijf

Sales binnendienst

0187 – 64 20 90 | info@partyservice.nl

Saskia van Werd

Eventmanager

06 – 13 32 33 60 |s.vanwerd@partyservice.nl

Marije Rubbens

Eventmanager

06 – 340 895 06 |  m.rubbens@partyservice.nl

Stefan van Vlerken

Eventmanager

06 – 340 871 18|s.vanvlerken@partyservice.nl

Sandra Koster

Marketing & Communicatie Manager

0187 – 64 20 90|s.koster@partyservice.nl

Stephanie Prins

Grafisch vormgever

0187 – 64 20 90| s.prins@partyservice.nl

Michelle van der Linde

DTP’er

0187 – 64 20 90 | m.vanderlinde@partyserivce.nl

Sharon Heij

Manager horeca operations

06 – 415 162 31 | s.heij@partyservice.nl

Wendy Pietersen

Party coördinator

0187 – 64 20 90 | info@partyservice.nl

Sharon Rijsdijk

Administratie en ass. personeelszaken
0187 – 64 20 90 | s.rijsdijk@partyservice.nl

Adriënne van der Poel

Administratie/ Debet-Credit
0187 – 64 20 90 |  a.vanderpoel@partyservice.nl

Claudia van Roon

Bedrijfsleider Beren Boot

010 – 436 19 11 | rotterdam@berenboot.nl

Samantha de Wolf

Vest.mng. Landhuis de Oliphant / MvD
010 – 429 70 30 | s.dewolf@marinusvandonk.nl

Helma Heijmen

Ass.mng. Landhuis de Oliphant / MvD
010 – 429 70 30 | h.heijmen@marinusvandonk.nl

Eveline Baris

Bedrijfsleider Marlina
0181 – 626 126 |  info@partyschepen.org

Rinus van Donk

Adviseur/ bedrijfsleider Oliphant
010 – 42 97 030 | rinus@marinusvandonk.nl

Anneke Landman

Assistent bedrijfsleider Marlina 

0181 – 626 126 | info@partyschepen.org

Marcel Verberg

Chefkok / Manager keukens
0187 – 64 20 90 | m.verberg@partyservice.nl

Rene Philippo

Souschef
0187 – 64 20 90| r.philippo@partyservice.nl

Kees Oudijk

Kok
0187 – 64 20 90 | k.oudijk@partyservice.nl

Annemieke Koornstra

Kok
0187 – 64 20 90 | a.koornstra@partyservice.nl

Johan van der Spek

Kok
0187 – 64 20 90 | j.vanderspek@partyservice.nl

Eric van der Mast

Kok
0187 – 64 20 90 | e.vandermast@partyservice.nl

Willem Dieleman

Chefkok Marinus van Donk Catering
0187 – 64 20 90 | w.dieleman@partyservice.nl

Isabelle Bakker

Chefkok Mps. Marlina
0187 – 64 20 90| i.bakker@partyservice.nl

Maria Ferro

Chefkok rest. Schiedam
0187 – 64 20 90 | info@partyservice.nl

Tamar Slijngard

Kok
0187 – 64 20 90 | info@partyservice.nl

Andy Teixeira

Chefkok Mps. Brandarins / Beren Boot
0187 – 64 20 90 | info@partyservice.nl

Denzel Jeffers

Kok
0187 – 64 20 90 | info@partyservice.nl

Cor Clement

Chauffeur groot transport & logistiek
0187 – 64 20 90 | info@partyservice.nl

Jeroen de Boed

Logistiek en licht & geluid
0187 – 64 20 90 | info@partyservice.nl

René Schreuder

Technische dienst
0187 – 64 20 90 | r.schreuder@partyservice.nl

Remco Venema

Stuurman de Ameland
0187 – 64 20 90 | info@partyservice.nl

Chantal van Schaik

Kapitein & Nautische planning
0187 – 64 20 90 | info@partyservice.nl

Menno Venema

Kapitein de Ameland
0187 – 64 20 90 | info@partyservice.nl

Teun den Haan

Kapitein Mps. Brandaris / Beren Boot
010 – 436 19 11 | rotterdam@berenboot.nl

Pieter Barendregt

Kapitein
0181 – 626 126 | info@partyschepen.org

Jan Baris

Schipper
0181 – 626 126 | info@partyschepen.org

En nog 107 oproep collega’s voor uw event!

Actueel

De WHD op 1,2 en 3 sept. in Rotterdam komen er weer aan. Wij zijn er bij! Vraag onze medewerkers naar de mogelijkheden.

 

Offerte aanvragen

Partyservice Nederland verzorgt graag uw personeelsborrel met uw collega’s, vrienden of familie. Vraag onze medewerkers naar de mogelijkheden.

 

Offerte aanvragen

Paasontbijt op locatie

Tijdens de feestdagen niet zelf in de keuken staan? Wij helpen u graag bij de verzorging van uw paasontbijt-lunch of brunch etc.  Vraag onze medewerkers naar de mogelijkheden.

 

Offerte aanvragen